ZAYIFLAMA HASTALARI İÇİN 5’ Lİ TEDAVİ

Zayıflamak isteyen ve bunun kalıcı olamasını talep eden hastalar şu 3 destek tedavisi ile kolayca zayıflıyor:

1.Akupunktur: Mutlaka Akupunktur Uzmanı doktorlar tarafından uygulanmalıdır. Zayıflamanın önemli tedavilerinden biridir. Akupunktur seanslar halinde yapılır. Zayıflama hastasının metabolizmasını hızlandırmak, iştahı kontrol etmek ve diyetin sebep olacağı psikolojik sorunları engellemek gibi çok önemli görevleri vardır.

2.Diyet: Hastanın yaşam alışkanlıklarına uygun bir diyet düzenlemesi son derece önemlidir. Amaç hastanın bütün öğünlerini tek tek yazmak değil bir yemek disiplini geliştirmektir. Tabi ki kişiye özel olmalıdır

3.Egzersiz: Hastanın evinde uygulayabileceği basit ev içi egzersizler ve yürüyüşlerden ibarettir. İlerleyen zamanlarda hastanın yapamayacağı ağır egzersizleri içermez.

4.Mezoteapi: Akupunktur, Diyet ve Egzersiz programlarına rağmen bazı bölgelerdeki yağlardan kurtulmak o kadar kolay olmayabilir. İşte bu inatçı bölgesel yağlardan kurtulmak ve vucutta oluşabilicek olası sarkmalara maruz kalmamak için vücut mezoterapisi şarttır.

5.Ozon: Metabolizmanın artması ve yağ yıkımının hızlanması için ozon tedavisi son derece yararlıdır. Bu sayede hastaların korktuğu halsiz kalma şikayeti de büyük ölçüde önlenmiş olur.

Bu 5 destek tedavileri ile hastalara çıkarılacak bir program zayıflamanın hızlı ve kalıcı olması için son derece yararlı olacaktır. Önemli bir konu bu tedavi protokolunun mutlaka bir doktor tarafından düzenlenmesi, takip edilmesi ve uygulanmalıdır.

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

Yaşlılık ile sarkmış yüz cildi, çene kemiği üzerinde oluşan deri sarkıntısı, boyunda gevşemiş kaslar ve gıdı kısmında toplanan yağlar sebebi ile bu operasyon tercih edilmektedir.

 

Alın Germe

Alın Germe

Bölgede kırışıklık ve sarkma oluşmuş hastalara uygulanan bir operasyondur. Mimiklerde değişikliğe sebep olan bu sarkmaların dramatik olarak düzelmesine sebep olur.

 

Boyun Estetiği

Boyun Estetiği

Sarkma ve yağlanma oranında artış ile gıdı dediğimiz bölge oluşur. Genelde yüz estetiği operasyonu ile birlikte yapılır ve aynı kesi ile boyun estetiği de gerçekleştirilir.