Saç Ekiminde Dünyanın Göz Bebeği: Türkiye

Saç ekimi dünya genelinde pek çok ülkede yapılan bir tıbbi müdahaledir.

Saç dökülmesi problemi ile karşılaşan hastalar operasyon yaptırmayı düşündüklerinde “Doğru Saç Ekim Merkezi ve Uzman Doktor” ikilisini araştırmaya başlarlar.

Elbette en sağlıklı bilgi sizlere konunun uzmanı tarafından verilebilir.

Saç ekimi konusunda tecrübe sahibi ve eğitimini almış uzman doktorlar, hastaya doğru bilgiyi sunduktan sonra muayeneyle uygun greft sayısı ve operasyonu koordine etmektedir.

Araştırmalarda saç ekimine karar veren hastaların büyük çoğunluğunu erkek tipi saç dökülmesi yaşayan erkek hastalar oluşturduğu görülmektedir. Orta yaş ve üzerinde saç dökülmesi tamamen durdurulamadığından ileriki safhalarda tek çözüm saç ekimi olmaktadır.

Günümüzde saç ekimi konusunda gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan ülkelerin başında Türkiye gelmektedir. Uygun fiyat ve kalite avantajları sunarak dünyanın her yerinden hastaları ağırlamakta ve memnuniyet ile ülkelerine yolcu etmektedir.

Ulaşım ve konaklama masrafları da göz önünde alındığında, özellikle Arap ülkeleri ve Doğu Avrupa’dan çok sayıda hasta saç ekimi için Türkiye’ye gelmektedir.

Operasyonların yüksek başarısı da ülkemize yeni hastaların ziyareti açısından güven ortamı oluşturmaktadır.

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Estetistanbul’da Saç Ekimi Operasyonu Öncesi planlama ve anestezi görüşü alınarak operasyonun başlaması sağlanır. Uzman doktorlar tarafından FUE saç ekimi yöntemi uygulanır.

 

Maxi Greft

Maxi Greft Yöntemi

Maxi Greft Follicular Unit Extraction (FUE) yöntemiyle saç ekimi, doğrusal bir kesi yapılmadan, saçlı derinin üzerinden 1mm ve daha küçük çaplı aletlerle uygulanmaktadır.

 

S.B.K Ekimi

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi

Saçlı deriye ekim dışında sakal, bıyık veya kaş ekimi işlemleri de FUE yöntemiyle yapılabilmektedir. Yeteri kadar kaşları olmayan bayan hastalara güzel bir sonuç ortaya çıkar.