No Shave Fue Yöntemi İle Saç Ekimi

Özellikle bayan hastalarda uyguladığımız bu saç ekimi yönteminde, ekim yapılacak bölge traşlanmadan kanallar açılarak saç ekimi yapılır. Sadece donör sahadan alınacak greft kadar bir traşlama işlemi olur. Traşlanan bu alandan FUE yöntemiyle mikro motor kullanılarak kişinin ihtiyacı kadar greft toplanır.

Saç ekim işleminden sonra traşlanan bu alan kişinin zaten uzun olan saçlarıyla örtülür. Bu yöntem bayan hastalarda sıklıkla uygulanmakla birlikte uzun saçlı erkeklerde veya az grefte ihtiyacı olan kişilerde de tercih edilebilir.

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Estetistanbul’da Saç Ekimi Operasyonu Öncesi planlama ve anestezi görüşü alınarak operasyonun başlaması sağlanır. Uzman doktorlar tarafından FUE saç ekimi yöntemi uygulanır.

 

Sakal, Bıyık, Kaş Ekimi

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi

Saçlı deriye ekim dışında sakal, bıyık veya kaş ekimi işlemleri de FUE yöntemiyle yapılabilmektedir. Yeteri kadar kaşları olmayan bayan hastalara güzel bir sonuç ortaya çıkar.

 

Maxi Greft

Maxi Greft Yöntemi

Maxi Greft Follicular Unit Extraction (FUE) yöntemiyle saç ekimi, doğrusal bir kesi yapılmadan, saçlı derinin üzerinden 1mm ve daha küçük çaplı aletlerle uygulanmaktadır.