Maxi Greft Yöntemi İle Saç Ekimi

Maxi Greft Follicular Unit Extraction (FUE) yöntemiyle saç ekimi, doğrusal bir kesi yapılmadan, saçlı derinin üzerinden 1mm ve daha küçük çaplı aletlerle, kişinin donör sahasındaki saç adalarından (folliküler ünite;FU) tek seansta maximum sayıda alınabilecek greftle yapılan saç ekimidir. Maxi Greft Fue yöntemiyle kişinin ihtiyacı ne ise o sayıda grefti tek seansta alabilmek için azami ölçüde gayret gösterilir.

Planlama esnasında kişiye hangi bölgelere kaç greft gerektiği ve toplam çalışılacak, donör sahasının izin verdiği maksimum greft sayısı, greftlerin dağılımı, kanal yönleri ayrıntılı olarak anlatılır ve operasyon bu hedef doğrultusunda başlatılır.

Maxi Greft Fue ile kişinin ihtiyacı ölçüsünde saç yoğunluğuna kavuşması sağlanır.

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Estetistanbul’da Saç Ekimi Operasyonu Öncesi planlama ve anestezi görüşü alınarak operasyonun başlaması sağlanır. Uzman doktorlar tarafından FUE saç ekimi yöntemi uygulanır.

 

Sakal, Bıyık, Kaş Ekimi

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi

Saçlı deriye ekim dışında sakal, bıyık veya kaş ekimi işlemleri de FUE yöntemiyle yapılabilmektedir. Yeteri kadar kaşları olmayan bayan hastalara güzel bir sonuç ortaya çıkar.

 

Maxi Greft

Maxi Greft Yöntemi

Maxi Greft Follicular Unit Extraction (FUE) yöntemiyle saç ekimi, doğrusal bir kesi yapılmadan, saçlı derinin üzerinden 1mm ve daha küçük çaplı aletlerle uygulanmaktadır.