lokal-sac-dokulmeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dr. Hamid Aydın

Turizm Hekimliği ile başlayan Serbest Hekimlik çalışmaları ile beraber 2000′li yıllardan itibaren Estetik ve Güzellik sektöründe faaliyetlerine başlayarak Kuşadası ve İzmir’de bu alanların ilk işletmelerini açtı. Aynı yıllarda Sağlık Turizmi amacıyla oluşturduğu paketler birçok kişi ve kuruluş için model teşkil etki ve yeni iş alanları açtı.Bu amaçla yurtdışında yaptığı çalışmalar, katıldığı TV programları, verdiği konferanslar ile özellikle saç ekimi ve estetik plastik cerrahi branşlarında birçok hastanın Türkiye’ye gelip tedavi olmasını sağladı.

2004 yılında tanımladığı HRS Tecnique ile Saç Ekimin Uluslararası Standartlarını belirledi. 13 yıl içinde dünyanın birçok ülkesinden gelen doktor, hemşire ve sağlık turizmi ara elemanlarına saç sağlığı ve saç ekimi konusunda HRS Tecnique standartlarına uygun sertifikalı eğitimler verdi.

Türkiye'de ve dünyada sağlık turizminin öneminin farkına varıldığı 2000'li yıllarda TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)'ta uzun süre Sağlık Turizmi Komite Başkanlığı görevini yürüttü. Bu görev esnasında Sağlık Bakanlığı ve Kültür Daire Başkanlığı ile birlikte ortak Sağlık Turizmi projeleri yürüttü
DEVAMI
close-link




Biz Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.




close-link