High Volume Fue Yöntemi İle Saç Ekimi

Bu yöntem için uygun olan kişilerde, kişinin mevcut saçları büyük ölçüde korunmuştur ama bazı bölgelerde göze çarpan açıklıklar vardır veya genel bir seyrelme vardır. High Volume Fue, problem olan bu açıklıkların veya genel olarak mevcut olan seyrekliğin giderilmesi için yapılan bir tür saç ekimidir.

Bu yöntemde halihazırdaki saçlarla uyumlu bir görüntü olması için plânlamada yapılan greft dağılımı çok önemlidir. Plânlama neticesinde kişinin ihtiyacı olduğu alanlara ekim yapılır. Kendi mevcut saçlarının olduğu bölgelere ekim yapılmaz. Ekimin sonucunda ise kişi her bölgede yüksek yoğunlukta saça kavuşur.

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Estetistanbul’da Saç Ekimi Operasyonu Öncesi planlama ve anestezi görüşü alınarak operasyonun başlaması sağlanır. Uzman doktorlar tarafından FUE saç ekimi yöntemi uygulanır.

 

Sakal, Bıyık, Kaş Ekimi

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi

Saçlı deriye ekim dışında sakal, bıyık veya kaş ekimi işlemleri de FUE yöntemiyle yapılabilmektedir. Yeteri kadar kaşları olmayan bayan hastalara güzel bir sonuç ortaya çıkar.

 

Maxi Greft

Maxi Greft Yöntemi

Maxi Greft Follicular Unit Extraction (FUE) yöntemiyle saç ekimi, doğrusal bir kesi yapılmadan, saçlı derinin üzerinden 1mm ve daha küçük çaplı aletlerle uygulanmaktadır.