Göğüs Estetiği

Kadınların en fazla tercih ettiği estetik operasyonların başında göğüs estetiği gelmektedir. Özellikle operasyonun hemen sonrasındaki memnuniyet verici değişim, uzun süreli ve garantili olmayan yöntemlerden ziyade tercih edilme sebebi. Son teknoloji yöntemler ile birlikte göğüs estetiği operasyonları bir saatten daha az sürmektedir.

Göğüs estetiği operasyonları, özellikle son yıllarda erkeklerde sıkça görülmeye başlayan jinekomasti tedavisi için de uygulanan yöntemdir. Erkeklerde gelişen kadın tipi göğüs büyümesi olarak bilinen jinekomasti, hastaların sosyal hayatlarını olumsuz etkilemekte. Başarıyla gerçekleştirilen operasyonlar sonucu hastaların psikolojik durumlarında hızla iyileşmeler gözlenmektedir.

Estetİstanbul Tıp Merkezimizde, uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen göğüs estetiği operasyonları ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göğüs Estetiği ve Tedavileri


Online Saç Analizi


Biz Sizi Arayalım 

Göğüs Estetiği

Göğüs Estetiği

Kadınların en fazla tercih ettiği estetik operasyonların başında göğüs estetiği gelmektedir. Özellikle operasyonun hemen sonrasındaki memnuniyet verici değişim olmaktadır.

 

Meme Büyütme

Meme Büyütme

Eestetik denildiğinde akla ilk gelen estetik türlerinden biridir. 2017 İstatistiklere göre Amerika’da ortalama her yıl 380,000 kişi meme büyütme operasyonu geçirmektedir.

 

Jinekomasti

Jinekomasti

Erkekte anormal büyük meme dokusunun liposuction ile veya kesi yapılarak küçültülmesi işlemidir. Erkeklerde göğüs küçültme tedavisi oldukça popüler bir işlemdir.