Gıdı Estetiği

Kadınların en fazla tercih ettiği estetik operasyonların başında göğüs estetiği gelmektedir. Özellikle operasyonun hemen sonrasındaki memnuniyet verici değişim, uzun süreli ve garantili olmayan yöntemlerden ziyade tercih edilme sebebi. Son teknoloji yöntemler ile birlikte göğüs estetiği operasyonları bir saatten daha az sürmektedir.

Göğüs estetiği operasyonları, özellikle son yıllarda erkeklerde sıkça görülmeye başlayan jinekomasti tedavisi için de uygulanan yöntemdir. Erkeklerde gelişen kadın tipi göğüs büyümesi olarak bilinen jinekomasti, hastaların sosyal hayatlarını olumsuz etkilemekte. Başarıyla gerçekleştirilen operasyonlar sonucu hastaların psikolojik durumlarında hızla iyileşmeler gözlenmektedir.

Estetİstanbul Tıp Merkezimizde, uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen göğüs estetiği operasyonları ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

Yaşlılık ile sarkmış yüz cildi, çene kemiği üzerinde oluşan deri sarkıntısı, boyunda gevşemiş kaslar ve gıdı kısmında toplanan yağlar sebebi ile bu operasyon tercih edilmektedir.

 

Alın Germe

Alın Germe

Bölgede kırışıklık ve sarkma oluşmuş hastalara uygulanan bir operasyondur. Mimiklerde değişikliğe sebep olan bu sarkmaların dramatik olarak düzelmesine sebep olur.

 

Boyun Estetiği

Boyun Estetiği

Sarkma ve yağlanma oranında artış ile gıdı dediğimiz bölge oluşur. Genelde yüz estetiği operasyonu ile birlikte yapılır ve aynı kesi ile boyun estetiği de gerçekleştirilir.