Body Greft Fue Yöntemi İle Saç Ekimi

Saç ekimi plânlanan hastanın ense bölgesindeki donör sahası yetersizse, vücudun göğüs ve sakal gibi kıl ihtiva eden bölgelerinden alınan greftlerle yapılan saç ekimine Body Greft Fue denir. Bu yöntemde alınan greftler yapı olarak saçla birebir aynı olmadığından ancak mecbur kalınan durumlarda tercih edilir. Aynı zamanda vücuttan alınan greftlerin saçlı deriye ekim sonucu başarı oranı yüzde 50-60 civarındadır. Bu dezavantajları kişiye anlatılır ve uygun hastada bu yöntemle saç ekimi yapılır.

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Estetistanbul’da Saç Ekimi Operasyonu Öncesi planlama ve anestezi görüşü alınarak operasyonun başlaması sağlanır. Uzman doktorlar tarafından FUE saç ekimi yöntemi uygulanır.

 

Sakal, Bıyık, Kaş Ekimi

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi

Saçlı deriye ekim dışında sakal, bıyık veya kaş ekimi işlemleri de FUE yöntemiyle yapılabilmektedir. Yeteri kadar kaşları olmayan bayan hastalara güzel bir sonuç ortaya çıkar.

 

Maxi Greft

Maxi Greft Yöntemi

Maxi Greft Follicular Unit Extraction (FUE) yöntemiyle saç ekimi, doğrusal bir kesi yapılmadan, saçlı derinin üzerinden 1mm ve daha küçük çaplı aletlerle uygulanmaktadır.