+90 212 2 800 800       +90 506 776 93 33
 

Kuaför Sonrası Saç Sorunları

Kuaför Sonrası Sık Yaşanan Saç SorunlarıToplumda özellikle bayanlarda gözükmekle birlikte erkeklerde de görülebilen, kuaför ve güzellik salonlarında saça yapılan travmatik bazı işlemler sonucunda kişinin saçları yanmış, yıpranmış, dökülmüş veya çok işlem görmesinden dolayı saçın büyümesinde sorunlar olmuş olabilir. Bu gibi saçların eski sağlığına dönmesi çeşitli uygulanan besleyici, onarıcı, canlandırıcı işlemlerle mümkündür.

Travmaya uğramış saçın sağlığına kavuşması için öncelikle saçın ihtiyaç duyduğu çeşitli vitaminler ve amino asitler Mezoterapi yöntemiyle saçlı deriye enjekte edilir; yine yenileyici, tedavi edici özelliğinden dolayı kişinin kendi kanından alınan PRP de enjeksiyonla uygulanır. Yıpranmış, yanmış, hasar görmüş saçı kökünden ucuna kadar beslemek onarmak için yine enjeksiyonlara ilave olarak çeşitli bitkisel yağlar ve onarıcı serumlar da masajla saça uygulanır. Böylece travmanın vermiş olduğu hasarlar giderilir.

Hasar görmüş saçlarda uygulama travmanın boyutuna göre haftada 1 seanstan, haftada 2 -3 seansa göre sıklığı artabilir. Tedavi sonucunda kişi eski sağlıklı saçlarına kavuşur.


Size daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz:
Telefon: +90 212 2 800 800
Mobil: +90 532 238 19 19
Online Randevu İçin Tıklayınız